O nas

W gabinetach Pietrzak Dental spotkasz miły i pomocny personel, który sprawi, że wizyta przebiegnie bezproblemowo i w przyjemnej atmosferze.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
http://pietrzakrtg.codeninjas.pl/wp-content/uploads/2021/03/pietrzak.jpg

WłaścicielLek. Stom. Przemysław Pietrzak

Właściciel oraz założyciel Pietrzak Dental. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej posiadający ponad 15 letnie doświadczenie w zawodzie. Ukończył wiele kursów podnoszących kwalifikacje z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii czy chirurgii. Jego życiowym mottem jest perfekcjonizm, dlatego też pacjenci Pietrzak Dental mogą cieszyć się najwyższą dokładnością wszystkich wykonywanych procedur. Implantologia jest kolejnym obszarem zainteresowań, o które wkrótce poszerzymy ofertę naszej placówki.

http://pietrzakrtg.codeninjas.pl/wp-content/uploads/2021/03/cwiek.jpg

Asysta stomatologicznaAneta Ćwiek

Do Pietrzak Dental dołączyła w czerwcu 2020. Pani Aneta troskliwie opiekuje się pacjentami podczas samej wizyty i asystuje lekarzowi podczas wykonywanych procedur. Uśmiech nie znika z jej twarzy, a dzięki spokojnemu usposobieniu, każdy nawet najbardziej zestresowany pacjent odetchnie z ulgą.

http://pietrzakrtg.codeninjas.pl/wp-content/uploads/2021/03/giregiel.jpg

Rejestracja, punkt obsługi pacjentaKarolina Giergiel

Pani Karolina dołączyła do nas w lipcu 2020. Swoim uśmiechem wita wszystkich odwiedzających nas pacjentów, służy radą, ustala terminy, pomaga w organizacji pracy gabinetu. Jeśli tylko zwolni się jakieś miejsce w kolejce zadba o to, by pacjenci czekający na pilny termin zostali o tym poinformowani.

Technik elektroradiologiiBarbara Gleń

Do Pietrzak Dental dołączyła we wrześniu 2020 roku i opiekuje się naszymi pacjentami w obszarze radiologii. Wykonuje zdjęcia w naszej pracowni i dba o ich najwyższą jakość, by zapewnić możliwie najlepszą wartość diagnostyczną. Pani Barbara czuwa nad poprawnością wszystkich procedur odbywających się w naszej pracowni.

http://pietrzakrtg.codeninjas.pl/wp-content/uploads/2021/03/wnetrza1.png

Poznaj wnętrza

Znasz już personel Dental Pietrzak, zapoznaj się również z naszymi gabinetami. Zobacz jak wyglądają wnętrza oraz wyposażenie. Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
http://pietrzakrtg.codeninjas.pl/wp-content/uploads/2021/02/logo13.png

Pietrzak Dental – Gabinety Stomatologiczne oraz Pracownia Rentgenowska w Krzeszowicach. To miejsce przyjazne dla pacjenta. Każdemu zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie.

Umów wizytę
+48 519 440 519
Zobacz także:
http://pietrzakrtg.codeninjas.pl/wp-content/uploads/2021/03/link-rtg.png
Godziny otwarcia:
bt_bb_section_top_section_coverage_image